Szkolenia MS Excel

Excel - działaj błyskawicznie!

Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu i przeprowadzaniu szkoleń z działania programu Microsoft Excel. Rozwiązując wiele problemów spotykanych w codziennym życiu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie i wiemy jak użyć Excela do błyskawicznego poradzenia sobie w sytuacjach, z którymi mierzy się każdy z Państwa.

Szkolenia z programu MS Excel są przeprowadzane w formie laboratoriów, w których szczególny nacisk kładziemy na elastyczne podchodzenie do problemu i zwinne (smart) zarządzanie pracą. Dzięki temu osoby, które szkoliliśmy często są w stanie w kilka minut zrobić to, co dotychczas zajmowało im godziny a nawet dni!

Proponowane szkolenia z MS Excel

Excel ogólny poziom podstawowy (zgodny z normą MS 50544)

Excel ogólny poziom średnio zaawansowany (zgodny z normą MS 50545)

Excel ogólny poziom zaawansowany (zgodny z normą MS 50546)

Excel a wizualizacja danych

Tabele przestawne w Excelu (Pivot Tables)

Analiza danych sprzedażowych i biznesowych - excel dla finansistów

Excel i Word - efektywny tandem

Wprowadzenie do VBA w Excelu

Programowanie w VBA w Excelu

Zaawansowane raportowanie w Excelu

Excel - współpraca online i z bazami danych

Excel - programuj łatwo!

Programowanie? Zmienne? Procedury? Pisanie kodu programu? Programowanie obiektowe? Można to uprościć!

Dzięki specjalnemu programowi kursu można użyć wielu funkcji wbudowanych w program Microsoft Excel tak, aby to wszystko stało się proste. Prowadzimy kursy podstawowe, średnozaawansowe, zaawansowane oraz z programowania w Visual Basic. Czy wiedzą Państwo, że posiadając program Excel można w prosty sposób napisać własny program, który działa dokładnie tak, jak ten realizowany przez firmy informatyczne? My pokazujemy jak to zrobić!

Oprócz tego, w bardzo wygodny sposób można połączyć wiele programów z pakietu Microsoft Office tak, aby działały razem i wykonywały wiele czynności automatycznie. Nie musicie się martwić! Office zrobi to za Państwa!